Skolplattformen

info@skolplattformen.se
08 - 37 38 31
Box 45136, 104 30 Stockholm

Kontaktpersoner

Andreas Wannerstedt, webbdesign
andreas@skolplattformen.se

Christian Wannerstedt, webbutveckling
christian@skolplattformen.se

Håkan Olsson, pedagogisk utveckling
hakan@skolplattformen.se

Johanna Broman, kommunikation
johanna@skolplattformen.se

Matilda Andersson, administration
matilda@skolplattformen.se

Mattias Sikberg, kundansvarig
mattias@skolplattformen.se

Pelle Olofsson, key account manager
pelle@skolplattformen.se

Simon Åhnberg, juridik och marknad
simon@skolplattformen.se